Hakkımda

Prof. Dr. Ahmet Barış GÜZEL


31.10.1974 tarihinde Mersin’ de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Mersin’de tamamladım. 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını 1999-2004 yılı Eylül ayında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında tamamladım.

Bir yıllık askerlik süresi dışında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ nda hizmete devam ettim, bu sürenin, 2004-2005 tarihleri arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak, 2005-2006 yılları arasında Malatya Asker Hastanesinde Tabib Asteğmen olarak, 2006 yılından 2007 yılına kadar uzman, 2007-2012 yılları arasında yardımcı doçent ve 2012 Eylül ayında doçent unvanını alarak Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında görevine devam ettim ve 2018 Temmuz ayında Profesör unvanını alarak aynı klinikte çalışmaya devam ettim. Akademik hayatım süresince bir çok yurt dışı ve yurt içi eğitim, kongre ve seminerlere katıldım. Halen Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Bilim Dalında çalışmaya devam etmekteyim.

0
+
Türkçe - Yabancı Yayın Sayısı
0
+
Kongrelerde Poster Sunumları
0
+
Yıllık Tecrübe

Uzmanlık Alanları

Endometrium (Rahim) Kanseri
Serviks (Rahim Ağzı) Kanseri
Serviks Kanserinde Tarama ve Korunma
Serviks Kanseri Aşıları
Over (Yumurtalık)Kanseri
Vulva-Vajen Kanseri
Gestasyonel Trofobalstik Neoplazi (Üzüm Gebeliği)
Over Kistleri-Laparoskopik Yaklaşım
Myomlar ve Tedavisi & Laparoskopik Yaklaşım
Polikistik Over ve Endometriozis (Çukulata Kistleri)
Ürojinekoloji (İdrar Kaçırma ve Pelvik Taban Hastalıkları)
Kronik Kasık Ağrısı ve Ağrılı İlişki
Genital Estetik
Gebelik ve Takibi
İnfertilite ve Tedavisi
Randevu Telefon
Yol Tarifi