Vajen Estetiği

Vajen Estetiği, tüm diğer estetik alanları gibi oldukça doğal sebeplerden ihtiyaç duyulan ve günümüz koşullarında son derece zahmetsiz olarak atlatılabilen tıbbi operasyonlardır. Güzellik her ne kadar göreceli bir kavram da olsa insanlığın en doğal arzularından biri konumundadır. Kadınlar her açıdan kusursuz ve kendilerini rahat hissettikleri mükemmel bir görünüşe sahip olmak isterler. İşte bu nedenle burun estetiği, dudak estetiği gibi vajinal estetik de rağabet gören bir estetik dalı olup bazı kişilerde fiziksel rahatsızlıklardan dolayı zorunlu bir müdahale de olabilmektedir.

Vajinanın Güzel Görünmesi İçin;

Kadın cinsel organı(vajina) hamilelik, normal doğum, doğum sırasında oluşabilen yırtıkların zamanın da tam ve doğru onarılamaması, iri bebek doğurma, kilo alıp-verme, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş ilerlemesi gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilmektedir. Bunun sonucu olarak vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Vajina daraltma ihtiyacı duyan kadınlar cinsel ilişkide yetersizlik duygusu, estetik kaygısı ve özgüven problemi yaşayabilmektedirler.

Yakın zamana kadar kadınların cinsel problemlerinin neredeyse tamamının temelinde psikolojik kaygılar olduğu düşünülüyordu. Ancak fiziksel sorunların olduğunun kabul edilmesi ile birlikte; en az psikolojik sorunlar kadar cinsel yaşamı, ilişki huzurunu ve sosyal hayat mutluluğunu olumsuz etkileyebilmektedir.

Randevu Telefon
Yol Tarifi