Vulva Estetiği

Vulva Estetiği

Genital bölge; vajen (iç kısım) ve vulva (görünür dış kısım) olarak ikiye ayrılır ve her bölgenin farklı sorunları vardır. Vulva (dış kısım) sorunları zamanla ve yaşla olan değişimleri barındırdığı gibi sadece yapısal da olabilir. Aşırı büyük ve sarkık vulva dudakları kadınlar açısından cinsel ve görsel olarak rahatsız edici olabilir. Bu görüntüyü gidermek ise mümkündür. Vajendeki (iç kısım) sorunlar ise daha çok doğum etkisiyle ortaya çıkar. Genelde sorun, doğuma bağlı fazla genişleme ve cinsel sorunlardır. Vajendeki bu genişlemenin giderilmesi de mümkündür.

Vulva Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vulva ve vajen girişimleri cerrahi olarak uygulanan işlemlerdir. Yapılacak işlem sonrasında vulvaya genç ve diri bir görünüm kazandırılır ve bu durum kişide cinsel hazzın artmasına da katkı sağlar.

Vajenin gevşemiş ve fonksiyonu bozulmuş olan kasları onarılırken fazla olan mukoza dokusu çıkarılmaktadır. Böylece vajen kanalı da daraltılmış olur. Birçok anlamda çiftlerin mutluluğuna ve birlikteliklerin devamına katkı sağlayan bir işlemdir. Genital bölgede bazen yağ dokuda kayıp ve neticesinde dolgunluk kaybı bir problem oluşturabilmektedir. Böyle durumlarda yağ enjeksiyonları ile kaybedilen hacmin yerine konulması mümkündür.

Randevu Telefon
Yol Tarifi